Over Magneten
Aangeboden door
Over dit ontwerp
Asteroïde Miner Magneet
De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer
Klant beoordelingen
4.7 van 5 sterren beoordeling15 aantal beoordelingen
15 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door Carla G.6 januari 2024 • Geverifieerde aankoop
5,1 cm Vierkant
Zazzler recensent programma
Goede kwaliteit, staat er helemaal goed op. Erg mooi is de afdruk geworden
5 van 5 sterren beoordeling
Door K.19 december 2018 • Geverifieerde aankoop
5,1 cm Vierkant
Zazzler recensent programma
Mooie magneet. Iets groter was denk ik duidelijker geweest. Wel blij met het resultaat. Goede afdruk. Ziet er gezellig uit
5 van 5 sterren beoordeling
Door Jolanda N.13 november 2025 • Geverifieerde aankoop
5,1 cm Vierkant
Met dit item vrienden heel blij gemaakt.
Tags
Andere Info
Product ID: 147888005412452388
Ontworpen op: 13-9-2018 19:39
Rating: G
Recent bekeken items