Over Posters
Aangeboden door
Over dit ontwerp
Asteroïde Miner Poster
De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer
Klant beoordelingen
4.8 van 5 sterren beoordeling26 aantal beoordelingen
26 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door Pierre S.5 december 2016 • Geverifieerde aankoop
Custom (60,00cm x 40,00cm), Waarde posterpapier (halfglanzend)
Zazzler recensent programma
Mooi product, zeer goede kwaliteit. Voldoet helemaal aan de verwachting.
5 van 5 sterren beoordeling
Door I.5 november 2023 • Geverifieerde aankoop
20,3 x 25,4 cm, Waarde posterpapier (halfglanzend)
Zazzler recensent programma
Eindelijk de poster gevonden waar ik al een tijd naar op zoek was. Fijn dat ie ook ingelijst kon worden. Ik ben zeer tevreden met de kwaliteit van zowel de poster als de lijst.
5 van 5 sterren beoordeling
Door Rianne G.28 mei 2023 • Geverifieerde aankoop
Custom (27,94cm x 36,83cm), Waarde posterpapier (halfglanzend)
Zazzler recensent programma
Prachtig warm van kleur. Goede kwaliteit van papier. Netjes in een koker aangeleverd. Ben er heel blij mee. Is voor de verjaardag van een vriendin. Prachtig warm van kleur.
Tags
Andere Info
Product ID: 228740488073722228
Ontworpen op: 16-9-2018 17:11
Rating: G
Recent bekeken items