Aster Tegeltje (Voorkant)Aster Tegeltje (Zijkant)
Aster Tegeltje
€ 21,30
per tegeltje

Aster Tegeltje

Bekijk productdetails

Andere designs in deze categorie

Over Tegeltjes

Aangeboden door

Afmeting: Groot (15,2 x 15,2 cm.)

Plaats je favoriete foto's, afbeeldingen, gezegdes en uitspraken op deze glanzende keramische tegel. Geweldig voor feestdagen, geboortes, bruiloften en verjaardagen.

Diameter: 15,2 cm.
Diepte: 0,5 cm.
Gewicht: 241 gram

  • Full-colour, randloze bedrukking
  • Wit keramiek
  • Voeg eigen afbeeldingen en tekst toe
  • Niet geschikt voor buitenshuis, direct contact met zonlicht vermijden
  • Ontwerptip: Om de beste kwaliteit van de afdruk te garanderen, houd rekening met de volgende afmetingen van het personaliseerbare oppervlak: 15,2 cm x 15,2 cm. Voeg voor het beste resultaat 0,3 cm print marge toe.

Over dit ontwerp

Aster Tegeltje

Aster Tegeltje

Deze prachtige Asterbloemen maken deel uit van mijn tuinbloemen collectie of serie. De naam "Aster" kan worden bewerkt, zodat u een naam, zin of bericht kunt plaatsen die bij uw persoonlijke stijl past, of u kunt de tekst verwijderen als u alleen het afbeelding wilt. Het afbeelding zelf kan worden overgebracht naar een ander producttype als u dat wenst. De verscheidenheid aan bloemen en kleuren betekent dat je altijd iets kunt vinden dat past bij je bestaande kleurenschema, en ze zien er prachtig uit in een keuken of zelfs op een splashback. De bloemen brengen echt wat leven in een effen witte muur of splashback. Als je vragen of suggesties hebt, neem dan gerust contact met me op en ik zal je helpen waar ik kan. Als je een ontwerp of afbeelding in gedachten hebt dat je niet hebt kunnen vinden, laat het me dan weten en ik zal het voor je creëer. Ik maak dagelijks nieuwe design, dus kijk af en toe terug om te zien hoe mijn nieuwste ontwerp eruit ziet. Bedankt voor het bezoeken van mijn winkel vandaag, en ik hoop dat je een geweldige dag !!
Ontwerp van international designer

Klant beoordelingen

Er zijn nog geen reviews voor dit product.Heb je dit product gekocht?

Tags

Tegeltjes
keukendecorspatwaterontwerpwandkunstkeuken en etengeneratieve inhoudkeuken kunstwerkthuis en wonenaster bloemenaster bouquetbloemontwerp
Alle producten:

Andere Info

Product ID: 256526746120363702
Ontworpen op: 29-3-2025 19:49
Rating: G